درباره آوا

شرکت هواپیمایی آوا

شرکت هواپیمایی آوا در سال 1402 فعالیت خود را در صنعت هواپیمایی کشور آغاز کرد. ما به عنوان جوان‌ترین عضو خانواده بزرگ هواپیمایی کشور در تلاشیم تا تمام وظایف خود را با دستورالعمل نوآوری و تعهد به انجام برسانیم. 

اندازه ناوگان فعلی شرکت هواپیمایی آوا پنج فروند است که به زودی ارتقا پیدا خواهدکرد تا با قدرت بیشتری به ارائه خدمات به مسافران عزیز بپردازیم.

ساختار سازمانی

چشم انداز

چشم انداز ما در آوا افزایش رضایت مشتریان و ایجاد اعتماد برای برند آوا است. یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های ما، آرامش و ایجاد حس اعتماد برای تمامی مسافران آواست. در این راستا، اقداماتی از قبیل: خدمات CIP، باشگاه مشتریان، امکان خرید مستقیم بلیط و … را با نگاهی نوآورانه انجام داده‌ایم. در این مسیر سعی بر آن شده است که با نگاهی همه‌جانبه و متفاوت، به نیازهای شما مسافران آوا، پاسخ دهیم. 

ارزش های آوا

ما در آوا، به دنبال خلق ارزش‌های مانا و کارآمد هستیم که بتوانیم با الهام گرفتن از آن‌ها، خدماتی وزین به شما ارائه دهیم. این ارزش‌ها مهره حیاتی برند آواست که به شرح است:

حامی محیط
زیست

صادق و
همراه سفر

خالق تجربه
عالی

پیشرو در صنعت هوانوردی

فرهنگ سازمانی

شرکت هواپیمایی آوا متعهد است به مدد تخصص و تعهد اعضای خود به ارائه برترین خدمات هواپیمایی بپردازد. ساختار پویای شرکت هواپیمایی آوا فرصتی را فراهم می‌آورد که در آن تک تک افراد بتوانند چالش‌های سازنده را تجربه و در نهایت از دل آن خاطره پروازی امن برای مسافران ساخته شود.